YALIN BAŞLANGIÇ: DİJİTAL BİR YÜZ YAPMAK

Bir başlangıç ​​kuluçka merkezi olan Oxford University Innovation Center için bugün tarafımızdan hazırlanan bu video sunumunu izleyin.
BOOST, geç dönem olgun şirketler, toksik varlıklar, iflas halindeki girişimler ve en yeni tohum projelerinde uzmanlaşmış, geri dönüş aşamasındaki bir özel sermaye şirketidir. Portföy NAV değeri 460 milyar dolardan fazladır (31.12.2020, RAS, tahmin). BOOST'un iş modeli, şirket değerini yönetmeye yönelik temel yetkinliğe dayanmaktadır. BOOST, portföy varlıklarının değerini en üst düzeye çıkarma yeteneğini sağlamak için uzun yıllara dayanan benzersiz deneyime sahiptir. BOOST, varlık yönetimi ve GP hizmetleri, kurumsal geri dönüş danışmanlığı, iş dönüşümü, ara, karmaşık M&A sınır ötesi işlemlerin yürütülmesi, süper büyük projelerin yönetimini sağlar. CEO, sahibi ve kurucusu Raevskaya-Repnina, Oxford Business Alumni, St Hugh’s College, Said Business School'dan bir üye.

www.boostcmg.com

#boost #boostyoursuperiority #boostprivateequity #privateequity #boost #boostyoursuperiority #investmentmagic #witchinglist #witchme #crueltyfreeinvestments #raevskayarepnina #raevskayarepninaannamariaserafima #annamariaserafimaraevskayarepnina #assetsmanagement #corporateturnaround #assets distress #interim #fundgp #businessrecovery #venturefund #latestageinvestments #seed #rounda #investments #privateequity #assetdistress #assetsmanagement #crossborderma #fundgp #portfoliomanagement #corporateturnaround #noncoreassets #reit #investments #jpop #jazz #sdg #sustainability #impact #responsibleinvesting #socialinvesting #startedinoxford #oxfordsbs #sthughscollege #oxfordbusinessalumni #saidbusinessschool #universityofoxford #russia #global #moscow #uk #oxford #portsmouth #london #women #womenfounders #раевскаярепнина #аннамариясерафимараевскаярепнина #раевскаярепнинааннамариясерафима

0 views0 comments

Recent Posts

See All